Увага! Доставка від 900 грн БЕЗКОШТОВНА!

Гирі, гантелі, штанги Все краще
для спорту
Аксесуари для фітнесу Дивитися товари при покупці на суму від 900 грн Безкоштовна доставка по Україні

Гантелі, штанги, гирі гуртом від виробника

«Ньют – Україна» – гуртово-роздрібна торговельна компанія, яка веде свою діяльність на території України з 2012 року. Більшу частину товару компанія самостійно імпортує з Європи та Азії, а деякі позиції виробляє в Україні. Нашій компанії належить торгова марка «NEWT», під якою виробляються і продаються металеві та композитні збірні гантелі, гирі, штанги та інша продукція для важкої атлетики та спорту. Виробництво знаходиться в Україні.

У 2012 році  були відкриті перший офіс і склад у Києві. З того часу нашими клієнтами стали найбільші інтернет-магазини та роздрібні мережі України. Головним (але не єдиним) напрямом діяльності є виробництво, імпорт та гуртова торгівля товарів для спорту, фітнесу та відпочинку. Ми пропонуємо широкий асортимент товарів відмінної якості та за прийнятними цінами.

Популярні категорії товарів

Новини

Як вибрати розмір баскетбольного м’яча?

Як вибрати розмір баскетбольного м’яча?

Як вибрати турнік?

Як вибрати турнік?

Як вибрати баскетбольне кільце?

Як вибрати баскетбольне кільце?

Які гумові чи тканинні еластичні стрічки краще використовувати?

Незалежно від того, чи використовуєте ви гумові або тканинні еластичні резинки, вони є відмінним засобом зовнішнього опору, якщо ви обмежені в просторі або хочете мати щось, що легко зберігати і використовувати для домашніх тренувань.

Slide ПАРТнерам оптовим покупцям та постачальникам вигідні умови роботи Детальніше